MENU

 

Certus

certus

 

Czerpiemy z natury. Jej niepowtarzalne piękno, różnorodność kształtów i bogactwo kolorystyki inspiruje nas od zawsze. Dla ogrodu, tarasu czy otoczenia Państwa domu szukamy inspiracji w świecie organicznych form.

 

Nawierzchnie stworzone z naszych materiałów wyglądają tak naturalnie jak górskie ścieżki czy antyczne kamienne drogi. Są one również odporne na upływający czas. Dbałość o realizację marzeń Klientów stale motywuje nas do poszukiwań oryginalnych kształtów i innowacyjnych rozwiązań. Naszym priorytetem jest zaspakajanie nawet najbardziej wyrafinowanych gustów dla Państwa wygody i komfortu. Dlatego stawiamy na jakość i różnorodność. W naszej ofercie znajdują się nowe, unikatowe produkty: wieloformatowe płyty szlachetne, kostki płukane, postarzane oraz elementy wykończeniowe, które są dostępne tylko w firmie CERTUS.

 

Jesteśmy na rynku od kilkunastu lat. Osiągnęliśmy pozycję jednego z liderów w produkcji wysokiej jakości elementów ogrodowych, spełniających restrykcyjne normy europejskie. Wizerunek firmy zawdzięczamy innowacyjności, nowym technologiom, inwestowaniu zarówno w najnowocześniejszy park maszynowy, jak i zasoby oraz wiedzę naszych pracowników. Stawiamy na rozwój i produkujemy na czterech w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Nieustannie doskonalimy naszą kadrę oraz wdrażamy najnowocześniejsze technologie. Naszym atutem jest wysoka jakość produktów, jak również dobrze rozwinięta i świetnie prosperująca sieć dystrybucji.