MENU

 

KOST-BET

kost-bet

 

W 2008 roku KOST-BET uruchomił najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną niemieckiej firmy MASA, światowego lidera produkcji maszyn do wyrobu kostki brukowej i galanterii budowlanej. Linię tę obsługuje wykwalifikowany zespół ludzi, przeszkolony w Niemczech pod kątem najnowocześniejszych urządzeń i technologii w tej branży.

 

Aktualna wydajność zakładu po uruchomieniu w 2010 roku innowacyjnej linii technologicznej – również firmy MASA – wynosi ponad 17 tysięcy m2 na dobę, co powoduje, iż KOST-BET jest zaliczany do czołowych polskich producentów kostki brukowej. Firma stale się rozwija, a jej nadrzędnym celem jest najwyższa jakość wyrobów. Design to coś, co wyróżnia nas od konkurencji. Dopracowujemy nasze produkty w najmniejszych szczegółach i dodajemy im charakteru wieloma detalami. Nasze kostki i płyty muszą cieszyć Twoje oko i wywoływać w Tobie poczucie wyjątkowości.

 

Dbamy o to, by każdy produkt był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, a nasza oferta zróżnicowana, by trafić w każdy gust. Za cel stawiamy sobie wywołanie zdumiewającego efektu. Zasługujesz na otaczanie się pięknymi przedmiotami. Idziemy z duchem czasu. Nasz dział badań i innowacji skrupulatnie bada każdą nową mieszankę i poddaje ją wyczerpującym testom. Chcemy zaoferować Ci najbardziej zaawansowane technologie, dlatego do produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszy park maszyn. Wszystko po to, by zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo i gwarancję, iż dostarczamy Ci produkt najwyższej jakości. Chcemy, byś cieszył się nie tylko najpiękniejszym, ale także najtrwalszym materiałem.