MENU

 

Nowoczesny system ogrodzeń betonowych

Nowoczesny system ogrodzeń betonowych to głównie  prostota i łatwość wykonania, a przede wszystkim krótki czas realizacji budowy.

 

BESKID, ROMA, ASTRA BRICK firmy Joniec to system bloczków o nowoczesnym wyglądzie nadający się zarówno do nowoczesnej jak  i klasycznej zabudowy.  System prostych konstrukcji  składający się jedynie z dwóch lub trzech elementów wykonanych w technologii śrutowanych bloczków i daszków.Odkrywa urozmaicone uziarnienie struktury betonu dający innowacyjny efekt  wizualny.

 

 Pustak ryflowany to system ogrodzeniowy firmy DREWBET  o charakterystycznej żebrowanej strukturze  nawiązujący do modnych wzorów z lat 70 tych ubiegłego wieku.  Świetnie komponują się z modernistyczną architekturą, jak i przemysłowymi budynkami o charakterze zarówno mieszkalnym, jak i użytkowym. Pustaki ryflowane są odporne na wilgoć, mróz oraz promienie UV. Można malować je farbami elewacyjnymi do betonu.

 

Ogrodzenia gładkie firmy KOST-BET to nowość na rynku ogrodzeń. Gładka faktura bloczka doskonale komponuje się zarówno z nowoczesną bryłą domu jak i klasyczną architekturą

 

 

Galeria:

Roma

Ryfel

Ryfel

Astra

Roma

Astra

Astra

Astra

Roma

Astra

Astra