MENU

 

O firmie

Firma FENCE-TECH od wielu lat prowadzi działalność usługo- handlową w branży budowlanej w zakresie zagospodarowania przestrzeni  wokół domu, biura czy budynków użyteczności publicznej. Na terenie województwa mazowieckiego jesteśmy jedną z wiodących firm w sprzedaży  ogrodzeń  oraz kostki brukowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wyrobów betonowych i metaloplastyki renomowanych firm.

Specjalizujemy się  w sprzedaży oraz montażu nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych. Proponujemy Państwu bardzo szeroki wybór betonowych ogrodzeń łupanych, ogrodzeń metalowych  oraz drewnianych. Współpracujemy w tym zakresie z największymi polskimi producentami, dlatego oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i estetyką wykonania.

Posiadamy również bogate doświadczenie w zakresie doradztwa, sprzedaży,   oraz  układania kostki brukowej. W ciągłej sprzedaży i atrakcyjnych cenach posiadamy kostkę brukową   od najlepszych  polskich producentów . 

firma

Świadczymy kompleksowe usługi od projektu, pomiarów, transportu po montaż . Nasze sprawdzone technologie wykonywania ogrodzeń i układania kostki brukowej gwarantują jakość usług na najwyższym poziomie spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów.   

Przez kilkanaście ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele inwestycji dla inwestorów z sektora publicznego jak i inwestorów indywidualnych. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Proponujemy Państwu fachowe doradztwo, solidność oraz terminowość wykonania. Na podstawie  powierzonego lub wykonanego przez nas projektu klient otrzymuje czytelny i przejrzysty kosztorys. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

 

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego ogrodu wystawowego, gdzie prezentujemy oferowany przez nas asortyment  .

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz   do skorzystania z naszych usług.