MENU

 

Ogrodzenia frontowe

W ofercie naszej firmy  znajdziecie Państwo bogaty wybór ogrodzeń frontowych  metalowych  oraz drewnianych. Dostępne są  w zestawach zawierających elementy paneli, furtek oraz bram. Oferujemy Państwu asortyment pochodzący od znanych i cenionych polskich producentów takich jak: Konsport, Plast-Met, Drewbet.

KONSPORT

Marka KONSPORT już od 25 lat specjalizuje się w produkcji nowoczesnych ogrodzeń systemowych. KONSPORT jest uznaną marką nie tylko w Polsce ale i za granicą. Firma oferuje najwyższej jakości systemy ogrodzeń, które wyróżnia unikatowy design i niezwykła wytrzymałość.  Zaawansowany proces technologii produkcyjnych pozwala zaoferować klientom towar najwyższej jakości oraz gwarancję.   

To, co głównie wyróżnia firmę, to elastyczność oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta. Firma KONSPORT nie wprowadza standardowych wymiarów przęseł, bram i furtek lecz realizuje projekty "szyte na miarę" według planu i wymiarów  inwestora. Jako silna firma z wieloletnim doświadczeniem stale dostosowuje się do  panujących  na rynku ogrodzeń trendów oraz wprowadza nowe rozwiązania. Odpowiedzią na obecną modę jest seria ogrodzeń horyzontalnych o śmiałym designie oraz bogatej kolorystyce. Ogrodzenia frontowe firmy KONSPORT to propozycja dla ludzi poszukujących unikatowych rozwiązań.

Dokumenty do pobrania:

PLASTMET

Firma Plast-Met istnieje od 1988r. Proponuje Państwu w swojej ofercie ekonomiczne,  trwałe  i nowoczesne ogrodzenia frontowe.  Bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji systemów ogrodzeniowych oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma stworzyła nową linię ogrodzeń frontowych.  Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe wykonane są z wytrzymałych wzajemnie przenikających się profili stalowych, przez co posiadają bardzo sztywną i zwartą konstrukcję. Każdy element ogrodzenia wykonany jest w technologii DUPLEX, który zapewnia ochronę antykorozyjną stali na ponad 40lat. Produkty powstające według tej technologii standardowo objęte są 10 letnią gwarancją.  Plast-Met to gwarancja jakości i solidności wykonania o wysokim europejskim standardzie. Unikatowe  wzory ogrodzeń  pozwolą na wybór ogrodzenia spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kolejną nowością wyróżniającą firmę Plast-Met jest napęd do bram przesuwnych niemieckiej firmy MARANTEC zintegrowany w słupku,  poza walorami estetycznymi jest dobrze zabezpieczony   przed kradzieżą i działaniem warunków atmosferycznych.

Dokumenty do pobrania:

DREWBET

System ogrodzeniowy DREWBET FENCE to nie tylko pustaki łupane i panele drewniane ale od 2015 roku również wypełnienia, bramy i furtki metalowe z nowej serii DREWBET FENCE STEEL. Dostępne są one w 6 różnych wzorach – od wysublimowanych, zdobionych szkłem fusingowym, przez wzory nowoczesne, na tradycyjnych modelach kończąc.

Wypełnienia DREWBET STEEL dzięki zróżnicowanym wzorom dają wiele możliwości aranżacji i dopasowania do architektury, jak i ukształtowania terenu. Gama wzorów S1 OVAL, S2 SIMPLE, S3 SIMPLE PICASSO idealnie wkomponuje się w nowoczesną architekturę budynków. Wypełnienia metalowe DREWBET STEEL to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią i kochają tradycję. Wzory S4 DELICATE, S5 ARCHER, S6 TRIANGO PICASSO to modele idealnie współgrające z architekturą w klasycznym wydaniu.

Wszystkie stalowe ogrodzenia Drewbet kryte są warstwą ocynku ogniowego następnie są malowane proszkowo.


Wypełnienia drewniane firmy DREWBET charakteryzują się doskonałym wzornictwem, jakością i prostotą montażu.

System paneli drewnianych pozwala na  montaż jak i na zakup wybranych elementów z serii. Elementy drewniane dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia: czyste białe drewno lub zaimpregnowane w podkładzie.

Asortyment elementów ogrodzeniowych w systemie FENCE pozwala również na tworzenie ciekawych, stylizowanych aranżacji.

Dostępne w trzech seriach wzorniczych: MODERN, ABSTRAKT i FLORAL.