MENU

 

Place zabaw

Nowoczesne systemy placów zabaw firmy Fungoo to świat niekończącej się zabawy. System wież, modułów i akcesoriów przeznaczony do użytku przydomowego.

Są to place zabaw o konstrukcjach wykonanych z drewna, z wieloma różnymi opcjami (modułami) i dodatkami.

Projektując wieże i inne elementy składowe swoich systemów firma Fungoo miała na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci użytkujące ich place zabaw. Oryginalna stylistyka, szeroka gama zestawów,  wysoki standard wykończenia pozwala na dopasowanie się do dostępnej powierzchni i liczby dzieci.

Bezpieczeństwo komponentów i całego systemu placu zabaw firmy Fungoo zostały potwierdzone przez certyfikat bezpieczeństwa nadany przez międzynarodową jednostkę TUV Reinland.

Bezpieczeństwo elementów drewnianych to specjalnie wyselekcjonowane i sortowane pod względem cech wytrzymałościowych drewno.  Przygotowane ze specjalną dbałością o gładkość wszelkich powierzchni, a krawędzie stanowiące potencjalne zagrożenie są łagodzone maszynowo i dodatkowo szlifowane  tak aby wyeliminować ryzyko uszkodzeń w kontakcie z wrażliwą skórą dzieci.

Drewno zabezpieczone jest impregnatami kolorystycznymi, co pozwala nie tylko na zapewnienie trwałości, ale również, poprzez nadanie kolorów  zachowanie widocznej struktury drewna, dając niepowtarzalny efekt wizualny.