FENCE-TECH

Firma FENCE-TECH od wielu lat prowadzi działalność usługo-handlową w branży budowlanej w zakresie zagospodarowania przestrzeni wokół domu, biura czy budynków użyteczności publicznej. Na terenie województwa mazowieckiego jesteśmy jedną z wiodących firm w sprzedaży ogrodzeń oraz kostki brukowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wyrobów betonowych i metaloplastyki renomowanych firm.

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych. Proponujemy Państwu bardzo szeroki wybór betonowych ogrodzeń łupanych, ogrodzeń metalowych oraz drewnianych. Współpracujemy w tym zakresie z największymi polskimi producentami, dlatego oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i estetyką wykonania.

FENCE-TECH

Posiadamy również bogate doświadczenie w zakresie doradztwa, sprzedaży, oraz układania kostki brukowej. W ciągłej sprzedaży i atrakcyjnych cenach posiadamy kostkę brukową od najlepszych polskich producentów.

Świadczymy kompleksowe usługi od projektu, pomiarów, transportu po montaż. Nasze sprawdzone technologie wykonywania ogrodzeń i układania kostki brukowej gwarantują jakość usług na najwyższym poziomie spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przez kilkanaście ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele inwestycji dla inwestorów z sektora publicznego jak i inwestorów indywidualnych. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Proponujemy Państwu fachowe doradztwo, solidność oraz terminowość wykonania. Na podstawie powierzonego lub wykonanego przez nas projektu klient otrzymuje czytelny i przejrzysty kosztorys. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego ogrodu wystawowego, gdzie prezentujemy oferowany przez nas asortyment.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

Zobacz, co oferujemy

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie zagospodarowania przestrzeni
oferujemy Państwu doradztwo techniczne, współpracę z projektantami,
sprzedaż tylko sprawdzonych wyrobów jak również wykonawstwo najwyższej jakości.