Oferujemy Państwu najwyższej jakości systemy ogrodzeniowe

Ogrodzenia łupane

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości ogrodzenia z pustaka łupanego pochodzący od znanych i cenionych polskich producentów takich jak: Drewbet, Joniec, Kost-Bet.

Ogrodzenia z pustaka łupanego to rozwiązanie, które zapewnia szybki i trwały efekt finalny. Elementy ogrodzenia wykonane są technologią wibroprasowania charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne są mrozoodporne, niepodatne na wilgoć oraz działanie promieni UV. Pustaki posiadają ozdobne, łupane lico, które imituje strukturą naturalny kamień. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na wiele możliwości wykorzystania ich w rozmaitych aranżacjach, idealnego dopasowania do architektury. Wymiar oraz kształt bloczków stwarzają również ogromne możliwości aranżacyjne: od delikatnych, minimalistycznych ogrodzeń po okazałe, masywne mury. To wszystko sprawia, że nasze ogrodzenia łupane to doskonała inwestycja na wiele lat.

Mają Państwo możliwość wybóru spośród kilku różnych systemów różniących się od siebie stylem, kolorystyką i sposobem wykończenia.

ogrodzenia łupane
Nowoczesny system ogrodzeń betonowych

Nowoczesny system ogrodzeń betonowych

Nowoczesny system ogrodzeń betonowych to głównie prostota i łatwość wykonania, a przede wszystkim krótki czas realizacji budowy.

BESKID, ROMA, ASTRA BRICK firmy Joniec to system bloczków o nowoczesnym wyglądzie nadający się zarówno do nowoczesnej jak i klasycznej zabudowy. System prostych konstrukcji składający się jedynie z dwóch lub trzech elementów wykonanych w technologii śrutowanych bloczków i daszków. Odkrywa urozmaicone uziarnienie struktury betonu dający innowacyjny efekt wizualny.

Pustak ryflowany to system ogrodzeniowy firmy DREWBET o charakterystycznej żebrowanej strukturze nawiązujący do modnych wzorów z lat 70 tych ubiegłego wieku. Świetnie komponują się z modernistyczną architekturą, jak i przemysłowymi budynkami o charakterze zarówno mieszkalnym, jak i użytkowym. Pustaki ryflowane są odporne na wilgoć, mróz oraz promienie UV. Można malować je farbami elewacyjnymi do betonu.

Betonowe ogrodzenia jednostronne

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości ogrodzenia betonowe renomowanych firm Drewbet i Pref-bet charakteryzujące się efektownym wyglądem i mnogością wzorów. Z powodzeniem można je zastosować do ogrodzenia posesji wokół domu i firm. Ważnym atutem modułowych ogrodzeń betonowych jest szybki montaż, który nie wymaga od nas skomplikowanych prac. Konstrukcja elementów pozwala na indywidualny dobór wysokości ogrodzenia. Panele betonowe nie wymagają impregnacji. W celach dekoracyjnych można je również pomalować farbami do betonu.

Betonowe ogrodzenia jednostronne
Betonowe ogrodzenia dwustronne

Betonowe ogrodzenia dwustronne

Produkowane przez firmę PREF-BET dwustronne ogrodzenia betonowe charakteryzują się wysoką jakością poprzez zastosowanie w procesie produkcyjnym najlepszej jakości surowców. Dwustronne ogrodzenia betonowe to ogrodzenia, które wyglądają naturalnie i lekko idealnie komponując się w każdym miejscu. Doskonała jakość barwionego w masie betonu gwarantuje niezmienny wygląd ogrodzenia przez lata.

Ogrodzenia frontowe

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo bogaty wybór ogrodzeń frontowych metalowych oraz drewnianych. Dostępne są w zestawach zawierających elementy paneli, furtek oraz bram. Oferujemy Państwu asortyment pochodzący od znanych i cenionych polskich producentów takich jak: Konsport, Plast-Met, Drewbet.

Ogrodzenia frontowe
Betonowe ogrodzenia dwustronne

Siatka i panele ogrodzeniowe

Oferujemy panele ogrodzeniowe wiodących firm w Polsce Plastmet i Konsport o długiej tradycji w produkcji paneli budujących swój wizerunek przede wszystkim na jakości oferowanych produktów. Panele ogrodzeniowe to doskonały sposób na ogrodzenie posesji, którego dopełnieniem jest system bram przesuwnych i dwuskrzydłowych oraz furtek wykonanych na bazie ram stalowych wypełnionych panelem.

Posiadamy w naszej ofercie oczywiście wszystkie niezbędne akcesoria do montażu paneli: słupki, obejmy, śruby zrywalne, dystanse oraz zestawy prefabrykowanych podmurówek betonowych i łączników.

Podmurówki prefabrykowane

System podmurówek ogrodzeniowych to nowoczesny i bardzo powszechnie stosowany element ogrodzeń siatkowych i panelowych. Podmurówki ogrodzeniowe zabezpieczają ogrodzenie przed kontaktem z niekorzystnymi warunkami przy powierzchni ziemi, chroniąc przęsła metalowe, drewniane przed wpływem wilgotnego podłoża same nie ulegając procesowi korozji. Podmurówki możemy wbudować w każdym terenie, nawet o dużym nachyleniu, poprzez stosowanie różnej wysokości desek i łączników.

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim liczących się producentów prefabrykowanych podmurówek ogrodzeniowych dbających o ich jakość i estetyczność wykonania Drewbet, Joniec i Uranos.

Podmurówki prefabrykowane

Producenci systemów ogrodzeniowych

  • alfen
  • drewbet
  • fenz
  • gatigo
  • joniec
  • konsport
  • plastmet
  • uranos
  • wurth

Zapraszamy do naszego ogrodu wystawowego

ogród wystawowy

Tutaj znajdziecie Państwo oryginalne kompozycje elementów małej architektury. Przygotowaliśmy wiele propozycji, które znacząco ułatwią Państwu wybór oraz zaprojektowanie własnej przestrzeni wokół domu, biura czy też budynków użyteczności publicznej.

Przygotowaliśmy wiele przykładów kompozycji kostki brukowej, systemy ogrodzeniowe. Oferujemy również darmowe konsultacje z naszymi specjalistami, którzy są do Państwa dyspozycji i chętnie podzielą się swoją wiedzą w tym zakresie zagospodarowania przestrzeni.

przejdź teraz