Oferujemy Państwu najwyższej jakości systemy ogrodzeniowe

Betonowe ogrodzenia jednostronne

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości ogrodzenia betonowe renomowanych firm Drewbet i Pref-bet charakteryzujące się efektownym wyglądem i mnogością wzorów. Z powodzeniem można je zastosować do ogrodzenia posesji wokół domu i firm. Ważnym atutem modułowych ogrodzeń betonowych jest szybki montaż, który nie wymaga od nas skomplikowanych prac. Konstrukcja elementów pozwala na indywidualny dobór wysokości ogrodzenia. Panele betonowe nie wymagają impregnacji. W celach dekoracyjnych można je również pomalować farbami do betonu.

Betonowe ogrodzenia jednostronne
Betonowe ogrodzenia dwustronne

Betonowe ogrodzenia dwustronne

Produkowane przez firmę PREF-BET dwustronne ogrodzenia betonowe charakteryzują się wysoką jakością poprzez zastosowanie w procesie produkcyjnym najlepszej jakości surowców. Dwustronne ogrodzenia betonowe to ogrodzenia, które wyglądają naturalnie i lekko idealnie komponując się w każdym miejscu. Doskonała jakość barwionego w masie betonu gwarantuje niezmienny wygląd ogrodzenia przez lata.

Podmurówki prefabrykowane

System podmurówek ogrodzeniowych to nowoczesny i bardzo powszechnie stosowany element ogrodzeń siatkowych i panelowych. Podmurówki ogrodzeniowe zabezpieczają ogrodzenie przed kontaktem z niekorzystnymi warunkami przy powierzchni ziemi, chroniąc przęsła metalowe, drewniane przed wpływem wilgotnego podłoża same nie ulegając procesowi korozji. Podmurówki możemy wbudować w każdym terenie, nawet o dużym nachyleniu, poprzez stosowanie różnej wysokości desek i łączników.

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim liczących się producentów prefabrykowanych podmurówek ogrodzeniowych dbających o ich jakość i estetyczność wykonania Drewbet, Joniec i Uranos.

Podmurówki prefabrykowane
Betonowe ogrodzenia dwustronne

Siatka i panele ogrodzeniowe

Oferujemy panele ogrodzeniowe wiodących firm w Polsce Plastmet i Konsport o długiej tradycji w produkcji paneli budujących swój wizerunek przede wszystkim na jakości oferowanych produktów. Panele ogrodzeniowe to doskonały sposób na ogrodzenie posesji, którego dopełnieniem jest system bram przesuwnych i dwuskrzydłowych oraz furtek wykonanych na bazie ram stalowych wypełnionych panelem.

Posiadamy w naszej ofercie oczywiście wszystkie niezbędne akcesoria do montażu paneli: słupki, obejmy, śruby zrywalne, dystanse oraz zestawy prefabrykowanych podmurówek betonowych i łączników.

Producenci systemów ogrodzeniowych

  • alfen
  • drewbet
  • fenz
  • gatigo
  • joniec
  • konsport
  • Kost-bet
  • plastmet
  • uranos
  • wurth

Zapraszamy do naszego ogrodu wystawowego

ogród wystawowy

Tutaj znajdziecie Państwo oryginalne kompozycje elementów małej architektury. Przygotowaliśmy wiele propozycji, które znacząco ułatwią Państwu wybór oraz zaprojektowanie własnej przestrzeni wokół domu, biura czy też budynków użyteczności publicznej.

Przygotowaliśmy wiele przykładów kompozycji kostki brukowej, systemy ogrodzeniowe. Oferujemy również darmowe konsultacje z naszymi specjalistami, którzy są do Państwa dyspozycji i chętnie podzielą się swoją wiedzą w tym zakresie zagospodarowania przestrzeni.

przejdź teraz

Zapraszamy do kontaktu FENCE-TECH

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji.