Certus to firma, która powstała z zamiłowania do wyrafinowanego designu.
Produkowane przez nią materiały nawierzchniowe są unikalną odpowiedzią na współczesne trendy architektoniczne.
Jej wizytówką są produkty o stylowym wzornictwie i ciekawej formie. Jako jedyny polski producent materiałów budowlanych,
Certus ma swoją siedzibę w Warszawie.

Kostka brukowa

Elegancka kostka brukowa Certus urozmaici każdą ogrodową aleję, ścieżkę i taras. Bogata paleta barw oraz wiele kształtów i rozmiarów pozwala na stworzenie kompozycji z łukami, rozetami czy wachlarzami. Wybrane kostki przypominają z wyglądu kamień granitowy, inne stylizowane są na antyczny bruk. To wszystko sprawia, że doskonale sprawdzą się one niemal na każdej powierzchni, pełniąc funkcję nie tylko użytkową, ale i dekoracyjną.

Certus - kostka brukowa

Nawierzchnie wyglądają tak naturalnie jak górskie ścieżki czy antyczne kamienne drogi. Są one również odporne na upływający czas. Dbałość o realizację marzeń Klientów stale motywuje firmę do poszukiwań oryginalnych kształtów i innowacyjnych rozwiązań. Priorytetem firmy Certus jest zaspakajanie nawet najbardziej wyrafinowanych gustów dla Państwa wygody i komfortu. Dlatego stawiają na jakość i różnorodność. W naszej ofercie znajdują się nowe, unikatowe produkty: wieloformatowe płyty szlachetne, kostki płukane, postarzane oraz elementy wykończeniowe, które są dostępne tylko w ofercie firmy CERTUS.

Zapraszamy do kontaktu FENCE-TECH

ul. Słoneczna 87,
05-500 Stara Iwiczna

Lesznowola, Piaseczno, Warszawa

+48 22 756 76 73

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji.