Firma FENCE TECH od wielu lat prowadzi działalność usługo-handlową w branży budowlanej w zakresie zagospodarowania przestrzeni wokół domu, biura czy budynków użyteczności publicznej. Na terenie województwa mazowieckiego jesteśmy jedną z wiodących firm w sprzedaży ogrodzeń oraz kostki brukowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wyrobów betonowych i metaloplastyki renomowanych firm.

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych. Proponujemy Państwu bardzo szeroki wybór betonowych ogrodzeń łupanych, ogrodzeń metalowych oraz drewnianych. Współpracujemy w tym zakresie z największymi polskimi producentami, dlatego oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i estetyką wykonania.

Posiadamy również bogate doświadczenie w zakresie doradztwa, sprzedaży, oraz układania kostki brukowej. W ciągłej sprzedaży i atrakcyjnych cenach posiadamy kostkę brukową od najlepszych polskich producentów.

Świadczymy kompleksowe usługi od projektu, pomiarów, transportu po montaż. Nasze sprawdzone technologie wykonywania ogrodzeń i układania kostki brukowej gwarantują jakość usług na najwyższym poziomie spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przez kilkanaście ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele inwestycji dla inwestorów z sektora publicznego jak i inwestorów indywidualnych. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Proponujemy Państwu fachowe doradztwo, solidność oraz terminowość wykonania. Na podstawie powierzonego lub wykonanego przez nas projektu klient otrzymuje czytelny i przejrzysty kosztorys. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Zapraszamy do naszego OGRODU WYSTAWOWEGO

Tutaj znajdziecie Państwo oryginalne kompozycje elementów małej architektury. Przygotowaliśmy wiele propozycji, które znacząco ułatwią Państwu wybór oraz zaprojektowanie własnej przestrzeni wokół domu, biura czy też budynków użyteczności publicznej.

Liczne przykłady kompozycji kostki brukowej, systemy ogrodzeniowe. Oferujemy również darmowe konsultacje z naszymi specjalistami, którzy są do Państwa dyspozycji i chętnie podzielą się swoją wiedzą w tym zakresie zagospodarowania przestrzeni.

zobacz więcej

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.