Nasza firma oferuje sprzedaż i montaż ogrodzeń różnego typu na terenie posesji prywatnych i firmowych w Warszawie, Piasecznie i okolicy. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, od doradztwa w doborze odpowiedniego rozwiązania, przez transport zamówionych elementów ogrodzenia, po jego montaż i serwis.

Realizację każdej usługi poprzedza staranna wycena. Dzięki niej możecie Państwo podjąć świadomą decyzję o zakupie i powierzeniu nam zadania wykonania konstrukcji.

Systemy ogrodzeniowe

ogrodzenia metalowe

Ogrodzenie jest ważnym elementem każdej posesji, które pełni kilka istotnych funkcji. Z jednej strony wyznacza jej zasięg, komunikując osobom postronnym ograniczoną możliwość wejścia. Z drugiej strony zwiększa poziom bezpieczeństwa, chroniąc przed nieproszonymi gośćmi i zabłąkanymi zwierzętami. Jest też cennym elementem dekoracyjnym, dzięki któremu posesja zyskuje niepowtarzalny styl.

Nasza firma wykonuje montaż ogrodzeń panelowych na terenie Piaseczna i okolic. Jednocześnie prowadzimy sprzedaż elementów i materiałów niezbędnych do wykonania takiego montażu.

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje szeroki wybór wzorów, wśród których są panele ogrodzeniowe wykonane ze stali i mające zabezpieczenie antykorozyjne. Dzięki temu są odporne na działanie czynników atmosferycznych, trwałe i długo zachowują nienaganny wygląd.

Proponujemy całe systemy ogrodzeniowe marek takich jak Plastmet i Konsport. Obejmują one nie tylko panele ogrodzeniowe, ale też furtki, bramy, słupki, obejmy, śruby zrywalne, dystanse oraz zestawy prefabrykowanych podmurówek betonowych i łączników. W naszej ofercie jest też automatyka do bram.

Systemy ogrodzeniowe w Warszawie i Piasecznie, które polecamy klientom, to również inne rozwiązania techniczne i estetyczne. Wykonujemy montaż ogrodzeń metalowych oraz betonowych łupanych i gładkich, które wyróżniają trwałość i estetyka.

Jednym z polecanych produktów jest panel aluminiowy, który charakteryzuje się wysoką trwałością i stosunkowo niewielką wagą. W asortymencie mamy też kostkę brukową, systemy tarasowe i inne produkty do aranżacji posesji.

Obszarem, w którym realizujemy usługi, są Piaseczno i okolice, ale do kontaktu zapraszamy też klientów z innych miejscowości.

ogrodzenia metalowe
panele ogrodzeniowe

Wytrzymałe i estetyczne ogrodzenia

panele ogrodzeniowe

Ogrodzenie panelowe to rozwiązanie techniczne i konstrukcyjne, które ma bardzo wiele zalet. Jest łatwe w montażu i nie wymaga czasu na żmudne murowanie. Nawet jeśli zdecydujecie się Państwo na podmurówkę, która uszczelni konstrukcję, realizacja tylko nieznacznie się wydłuży.

Kompleksowy system z zestawem elementów montażowych pozwala wykonać płot w całości, bez potrzeby inwestowania w dodatkowe wyposażenie. Dlatego zlecając nam montaż ogrodzeń panelowych na terenie Piaseczna czy innej okolicznej miejscowości, możecie Państwo liczyć na szybką realizację usługi.

Ponadto nasze konstrukcje są estetyczne i doskonale prezentują się jako wizytówka posesji – zarówno prywatnej, jak i publicznej czy przemysłowej.

Jesteśmy firmą oferującą sprzedaż produktów, które cechują wysoka jakość i estetyczny wygląd. Wszystkie zamontowane przez nas ogrodzenia w Piasecznie pochodzą wyłączne ze sprawdzonych źródeł.

Dokładamy wszelkich starań, aby wykonanie każdego zlecenia było satysfakcjonujące dla klientów. Dlatego starannie dobieramy partnerów biznesowych. Każdy producent ogrodzeń, z którym współpracujemy, jest znany na rynku i ceniony za wysokie standardy. Dlatego wybierając dowolny panel ogrodzeniowy z asortymentu, klient może mieć pewność, że będzie on służył przez długie lata.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż i zajmujemy się montażem ogrodzeń panelowych w Piasecznie. Z usługami wychodzimy też poza miejscowość, w której znajduje się nasza siedziba. Dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu i złożenia zamówienia na przemysłowy płot panelowy lub ogrodzenie prywatnej posesji.

Pod telefonem czeka na Państwa nasz specjalista, a fachowy personel techniczny zawsze udzieli cennych porad. Na zamówienie przygotujemy też wstępny bezpłatny kosztorys, który pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję.

Producenci
systemów ogrodzeniowych

 • Alfen - ogrodzenia aluminiowe
 • Drewbet - ogrodzenia
 • Fenz - ogrodzenia aluminiowe
 • Gatigo - ogrodzenia
 • Hartika - tarasy i ogrodzenia
 • Joniec - ogrodzenia
 • Konsport - ogrodzenia
 • Kost-Bet - kostka brukowa i ogrodzenia
 • Plast-Met - ogrodzenia
 • Progress architektura - ogrodzenia gabionowe
 • Superbruk - kostka brukowa, ogrodzenia karbo
 • Uranos - podmurówki ogrodzeń, odwodnienia liniowe, prefabrykaty betonowe

Zapraszamy do naszego OGRODU WYSTAWOWEGO

Tutaj znajdziecie Państwo oryginalne kompozycje elementów małej architektury. Przygotowaliśmy wiele propozycji, które znacząco ułatwią Państwu wybór oraz zaprojektowanie własnej przestrzeni wokół domu, biura czy też budynków użyteczności publicznej.

Liczne przykłady kompozycji kostki brukowej, systemy ogrodzeniowe. Oferujemy również darmowe konsultacje z naszymi specjalistami, którzy są do Państwa dyspozycji i chętnie podzielą się swoją wiedzą w tym zakresie zagospodarowania przestrzeni.

zobacz więcej