Ogrodzenie metalowe to doskonały sposób na podkreślenie uroku posesji i jej otoczenia. Z metalu można stworzyć małe architektoniczne cuda, które dodadzą wyjątkowego charakteru każdej działce.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg elementów metalowych do tworzenia nowoczesnych, oryginalnych ogrodzeń. Bramy, furtki, panele czy przęsła to tylko niektóre z nich. Co więcej, dbamy o wysoką jakość każdego z komponentów i współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami.

Wychodząc Państwu naprzeciw, łączymy tę jakość z przystępną ceną. Jeśli chodzi o nasze ogrodzenia metalowe, Warszawa i jej okolice mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań polegających na tworzeniu płotów z gotowych elementów. To znacznie przyspiesza realizację zamówienia i na upragniony efekt nie trzeba długo czekać.

Ogrodzenia aluminiowe

Ogrodzenia aluminiowe

Szczególnym rodzajem metalu sprawdzającym się w ogrodzeniach jest aluminium. Polecamy je nie tylko ze względu na lekkość i szerokie możliwości aranżacyjne. Liczy się także jego trwałość i odporność – materiał ten nie ulega korozji i gwarantuje wieloletnią eksploatację bez konieczności konserwacji powłoki ogrodzenia.

Ogrodzenia aluminiowe dobrze komponują się z materiałami wykończeniowymi w elewacjach współczesnych domów. Modne płaskie dachówki w stonowanych odcieniach, elementy szklane czy drewniane to tylko niektóre z detali, które komponują się z aluminium w ogrodzeniu wokół posesji. Dzięki wyjątkowym właściwościom tego metalu (lekkość), możemy zapewnić Państwu szybszy transport i montaż ogrodzenia, a także korzystną cenę realizacji usługi.

Ogrodzenia aluminiowe

W Fence-Tech dbamy o kompleksową obsługę klientów z Warszawy i miejscowości okolicznych, jednak jesteśmy otwarci na współpracę również w innych częściach kraju. Przekonamy Państwa, że nowoczesne ogrodzenie z metalu czy aluminium to sposób na oryginalne otoczenie domu, w którym poczujecie się doskonale!

Zapraszamy do kontaktu FENCE-TECH

ul. Słoneczna 87,
05-500 Stara Iwiczna

Lesznowola, Piaseczno, Warszawa

+48 22 756 76 73

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji.